Przyszedł ten czas!

Witajcie.

Tak dużo myslałam nad założeniem tego bloga, bałam  się że coś pójdzie nie tak, że zrobię duże błędy, a może nie zaciekawi nikogo mój blog. W końcu się odważyłam , bo jak nie spróbuję  to się nie dowiem .
Mam naimie Klaudia, mam 18lat. Chodzę do zawodówki, ostatnia klasa o profilu kucharz. Chciałabym tutaj pisać o moich przemyśleniach, o zainteresowaniach i przeżyciach. Bardzo lubię rysować, nie jestem w tym profesjonalistką, ale robię to tak jak potrafię. Kocham czytać książki szczególnie psychologiczne. Gdy chodziłam do gimnazjum Pani z plastyki zawsze mnie wykorzystywała, nie w złym znaczeniu tego słowa do robienia kartek z haftu matematycznego, quillingu itp.


A zapomniałam dopisać! Koleżanka  wciągnęła mnie do "świata" kolorowanek dla dorosłych. Obie mamy bzika na tym punkcie. Super sprawa.


Komentarze

 1. W pierwszej chwili ta psychologia i rysunek nie pasowała mi do kucharza :). Ale w sumie gotowanie w dzisiejszych czasach też czasami bywa prawdziwą sztuką. Jeśli szkołę wybrałaś w zgodzie z zainteresowaniami to jesteś ciekawą mieszanką. Powodzenia. Piękne oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj we wspaniałym blogowym świecie, trzymam kciuki i czekam na Twoje posty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowanki antystresowe to świetna sprawa. Super, że masz tak różnorodne zainteresowania. Powodzenia w prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam 18 lat i uwielbiam kolorowanki dla dorosłych. Są cudowne i polecam każdemu! Powodzenia w prowadzeniu bloga! Zostawiam obserwację i zapraszam do siebie :* http://colorful-ladies.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia w blogowaniu :) Te kolorowanki dla dorosłych są świetne :D

  Zapraszam-Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne te rysunki, uwielbiam kolorować :D


  Pozdrawiam serdecznie
  http://natalena-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty